Novinky

14.07.2023
Vyberte si vestavnou pro ušetření místa. Většina se zašoupne pod lůžko a můžete v klidu využívat běžný prostor. I s naplněnou lednicí.
Proč vybrat vestavnou lednici do kamionu?
05.05.2023
Máte hodně aut a nemáte čas pravidelně vyhodnocovat stažená data z tachografu? Využijte službu Vyhodnocení dat.
Vyhodnocení dat z tachografu bez starostí
12.05.2022
Sháníte rukavice na konkrétní využití a nevíte si rady? Poradíme vám, jaké jsou možnosti ve výběru rukavic potřebných k práci. Pracovní rukavice pro denní využití nebo občasné volnočasové.
Pracovní rukavice
12.04.2022
Co je nového ve světě tachografů? Jaké jsou možnosti stahování a vyhodnocení dat z tachografu? Co chystají kontrolní orgány?
Novinky ve světě tachografů
23.09.2021
Aktualizujte program TAGRA.eu na nejnovější verzi a vyhodnocujte data z tachografu a karet řidičů pro případné kontroly dle nařízení 561/2006. Navíc nyní získáte bonus v podobě dárkového poukazu na nákup v hodnotě 500 Kč vč. DPH na e-shopu TRUCKMALL.cz, kde najdete vše potřebné k provozování nákladní, autobusové i osobní dopravy.
Aktualizace TAGRA.eu s bonusem 500 Kč
14.09.2021
Věděli jste, že data z tachografu nestačí jen stáhnout? Potřebujete mít zpracované také výstupy. Při kontrole je nutné mít data správně vyhodnocená dle Nařízení EP a Rady č. 561/2006. Co vše k tomu potřebujete znát?
Začínáte s autodopravou? Co potřebujete vědět, když má auto tachograf?
06.05.2021
Sháníte pracovní obuv pro sebe nebo své zaměstnance? Nejen pro řidiče se hodí obuv s vyztuženou špičkou, ale i pohodlná volnočasová obuv. Kromě klasické obuvi jsme zařadili i v současné době stále více oblíbenou barefoot, bosonohou obuv. Všechna pracovní obuv je certifikována.
 Pracovní i volnočasová obuv za skvělé ceny
29.04.2021
Při dodržování bezpečnostních přestávek a jiných sociálních předpisů může být velkým pomocníkem i program TAGRA.eu Trucker.
Pomocník profesionálního řidiče na cestách
18.08.2020
Vyžijte skvělé nabídky, která platí jen do konce prázdnin! K nákupu programu pro stahování a vyhodnocení dat z tachografu TAGRA.eu, Upgrade programu i stahovacím zařízení získáte až 1000 Kč. Částku 500 Kč nebo 1000 Kč Vám pošleme zdarma ve formě poukazu - slevového kódu - na nákup na eshopu Truckmall.cz Můžete nakoupit na eshopu vše potřebné pro řidiče i svou dopravní společnost, náhradní díly na své vozy a další potřební věci pro kamionovou přepravu.
Akce k programu TAGRA.eu a stahovacím zařízením
23.10.2019
Bezpečná jízda je na prvním místě. Důležitý je dobrý výhled z vozu, čisté okno bez námrazy. Jistě oceníte přípravek, který bude sloužit jako tekuté stěrače i chránit karoserii před polétavou rzí a jejímu celkovému stárnutí. Vyzkoušejte ISOKOR Nano Polisher Coating.
Chcete chránit vaše auto i zaručit bezpečnou jízdu?
26.08.2019
Pořídili jste si nové auto s inteligentním tachografem a nemáte kompatibilní stahovací zařízení nebo program, který vyhodnocuje data ze „smart“ tachografů? Program Tagra.eu a stahovací zařízení Download Box II S a Download Box Remote jsou připraveny na data z nových inteligentních tachografů i karet řidičů II. generace.
Stahování dat ze „smart“ tachografů a karet řidičů 2G
30.07.2019
Novinkou roku 2019 v oblasti digitálních tachografů a k tomu se vztahující sociální legislativy (Nařízení 561/2006) je vstup tzv. inteligentních tachografů na trh a vydávání karet II. generace (G2).
Inteligentní „smart“ tachograf s GPS funkcí
17.09.2018
Že jsou holínky jen pracovní obuv na zahradu? To už je dávno minulostí. V současnosti můžeme vidět v holínkách v pochmurném počasí kdekoho. Jako moderní a praktický doplněk využívají hlavně ženy a samozřejmě děti. Působením nového trendu bosého obouvání začínají být žádoucí lehké holínky se zateplením i jako zimní varianta dětské obuvi. Nepropustí vodu, jsou odolné vůči teplotám pod bodem mrazu a ještě navíc krásně teplé.
Suché nohy po celý rok
21.08.2018
Řidiči z povolání tráví na cestách daleko více času než doma. Jak si tedy zařídit pracovní prostředí, abychom se cítili dobře i v kabině?
Jak si zpříjemnit cesty kamionem?
12.07.2018
Pokud nevíte nebo si neste jisti povinnými přestávkami v průběhu jízdy kamionem, využijte našeho stručného výpisu povinností plynoucích z Nařízení EU a EK 561/2006.
Základní pravidla jízdy a odpočinku dle předpisů 561/AETR
05.06.2018
Chystáte se na dovolenou? Cestujete často autem na delší vzdálenosti, nebo jezdíte do přírody či na chatu? Pokud chcete s sebou mít stále čerstvou svačinku a orosené pití, je dobré uvažovat o koupi autochladničky. Vzhledem k tomu, že je na trhu mnoho druhů a výrobců, dovolíme si Vám výběr usnadnit představením jejich vlastností.
Jak vybrat autochladničku?
26.04.2018
Co vše dobré vědět, pokud chcete stahovat data z tachografu? Od roku 2006 jsou v nových vozidlech nad 3,5 t montovány digitální tachografy. Dali jsme dohromady důležité body, co to vlastně znamená pro majitele nebo provozovatele těchto vozidel.
Základní informace k používaní digitálních tachografů
27.03.2018
Také je vaše auto po zimě „unavené“? Tak to si jistě zaslouží jarní servis, dokonalé umytí a třeba i vyčištění a dezinfekci interiéru. Díky kvalitní a cenově dostupné autokosmetice od www.truckmall.cz můžete začít již dnes. Kromě aplikace autokosmetiky doporučujeme jednou za čas auto detailně vyčistit například párou.
Jarní očista
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies