Tachograf pro dodávky 2,5–3,5 t – povinnost od 1. 7. 2026 Připravit se →

TPMS kontrola tlaku

1

TPMS kontrola tlaku v pneumatice pro motocykly

1 029 KčTPMS kontrola tlaku v pneumatice pro motocykly
Systém pro kontrolu tlaku a teploty v pneumatikách pro motocykly. Displej se umisťuje na řidítka motocyklu nebo na nalepovací
2

zvon vlnovce BPW 30K

504 Kčzvon vlnovce BPW 30K
zvon vlnovce BPW 30K
3

TPMS kontrola tlaku v pneumatice 4 externí čidla / solární napájení

1 428 KčTPMS kontrola tlaku v pneumatice 4 externí čidla / solární napájení

Systém pro kontrolu tlaku a teploty v pneumatikách s displejem a solárním napájením. Čidla jsou určena pro vnější montáž, proto montáž zvládne...

4

TPMS kontrola tlaku v pneumatice pro motocykly / solární napájení

1 078 KčTPMS kontrola tlaku v pneumatice pro motocykly / solární napájení

Systém pro kontrolu tlaku a teploty v pneumatikách pro motocykly. Displej se umisťuje na řídítka motocyklu. Čidla jsou určena pro vnější montá...

Nejprodávanější
4 produkty
TPMS kontrola tlaku v pneumatice pro motocykly
Kód:15-tpmsM1

TPMS kontrola tlaku v pneumatice pro motocykly

1 029 Kč
Skladem
Systém pro kontrolu tlaku a teploty v pneumatikách pro motocykly. Displej se umisťuje na řidítka motocyklu nebo na nalepovací
zvon vlnovce BPW 30K
Kód:6-101113

zvon vlnovce BPW 30K

504 Kč
Skladem
zvon vlnovce BPW 30K
TPMS kontrola tlaku v pneumatice 4 externí čidla / solární napájení
Kód:15-tpms-x4

TPMS kontrola tlaku v pneumatice 4 externí čidla / solární napájení

1 428 Kč
Skladem

Systém pro kontrolu tlaku a teploty v pneumatikách s displejem a solárním napájením. Čidla jsou u...

TPMS kontrola tlaku v pneumatice pro motocykly / solární napájení
Kód:15-tpmsM-x1

TPMS kontrola tlaku v pneumatice pro motocykly / solární napájení

1 078 Kč
Skladem

Systém pro kontrolu tlaku a teploty v pneumatikách pro motocykly. Displej se umisťuje na řídítka ...

Diskuze ke kategorii
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Nadpis:Text příspěvku:
Zeptat se
Vaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku:
Přidat reakci
Novinky
celá novinka08.06.2026
Program TAGRA i ověřený stahovací klíč DOWNLOAD BOX II S v jedné sadě. S kódem DODAVKY15 ušetříte 15 % – akce platí do 15. 7. 2026. Vyberte sadu podle počtu vozidel a stáhněte i vyhodnoťte data z tachografu z jednoho nákupu.
Sady programu TAGRA + stahovacího klíče pro dodávky se slevou 15 %
celá novinka14.05.2026
Víte, co znamená "sensor fault" nebo "security breach" na displeji tachografu? A co dělat, když řidič vidí symbol kladívek nebo postýlky? Připravili jsme kompletního průvodce se 150+ ověřenými chybovými kódy ze čtyř hlavních výrobců tachografů – Continental VDO, Stoneridge, ACTIA i Bosch EFAS. Všechny kódy jsou přímo z oficiálních servisních manuálů. V článku najdete: - Vysvětlení 4 základních symbolů aktivit (Annex 1C) - 150+ chybových kódů s překladem a doporučenou akcí - Top 10 nejčastějších hlášek a co s nimi - Krizový postup, když přijde kritická chyba - 5 hlášek, kdy nesmíte pokračovat v jízdě Praktická pomůcka pro každého dispečera i řidiče – uložte si do záložek.
Symboly na tachografu a chybové kódy VDO – co znamenají
celá novinka17.03.2026
Povinný tachograf do dodávky 2,5–3,5 t od 1. 7. 2026. Zjistěte, koho se týká, jaký typ zvolit, kolik stojí a jak na montáž — a vyhněte se pokutám.
Tachografy pro dodávky: Nová povinnost od července 2026
další novinky
©2026 Truckmall.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies