Pomocník profesionálního řidiče na cestách

29.04.2021Všechny novinky

Tagra Trucker - pomocník profesionálního řidiče „Při dodržování bezpečnostních přestávek a jiných sociálních předpisů může být velkým pomocníkem i program TAGRA.eu Trucker.“

Mnoho řidičů si při dodržování sociálních předpisů, zejména bezpečnostních přestávek, denní doby odpočinku, denní či týdenní doby jízdy a jiných určených dob v nařízení EU 561/2006/AETR, kontroluje svoji aktivitu evidencí do zápisníku. U novějších tachografů lze k evidování využít listování přímo v menu přístroje. Existuje tu však pro řidiče i jiné, snadnější a přesnější řešení, které může řidiči tuto činnost usnadnit a ušetřit mu čas.

Řeč je o verzi programu určeného pro řidiče jednotlivce - TAGRA.eu TRUCKER. Po vyčtení karty a uložení dat do programu má řidič ihned možnost data vyhodnotit a naplánovat svůj další výkon. Vyhodnocení dat je automatické a veškeré zaznamenané aktivity jsou zobrazeny v přehledném grafu. V programu je možné také zkontrolovat, zda nemá řidič na své kartě dobu neznámou tzn. zda si data po vložení karty do tachografu doplnil či nedoplnil.

Hlavní výhody programu TAGRA.eu TRUCKER

  • Vyčtení celého obsahu karty řidiče za cca 5 vteřin
  • Vyhodnocení přestupků dle nařízení 561/2006 případně 589/2006 (zákoník práce)
  • Upozorní řidiče na blížící se termín pro vyčtení karty (jednou za 28 dní)
  • Možnost naplánovat výkon na základě aktuálních dat (až na 3 dny dopředu)
  • Možnost vytvářet z uložených dat různé výstupy (např. výkaz práce, použitá vozidla, aktivity řidiče a další)

To vše umožní řidiči efektivně plánovat jeho výkon a kdykoli se podívat na aktuální stav jeho karty. Výkaz práce pak může sloužit ke kontrole odpracovaného času (např. při neshodách se zaměstnavatelem).

Pro fungování programu stačí mít k dispozici notebook, ve kterém je program nahraný. Za cenu 1450 Kč s DPH získáte program i se čtečkou karet a aktualizace předplacené na jeden rok od registrace licence. Pokud má řidič vytvořený profil na Facebooku, může získat slevu. Jedna licence se dá vždy spárovat jen s jednou kartou řidiče. Po roce si můžete za 490 Kč s DPH znovu předplatit aktualizace na další období. Tím si zajistíte aktuálnost veškerých funkcí i vyhodnocení dat. Pokud aktualizace neuhradíte, je možné program i nadále využívat v poslední instalované verzi před vypršením aktualizací. Do poplatku jsou zahrnuty veškeré aktualizace vydané výrobcem (legislativa i nové funkce) a mimo jiné i technická podpora.

V případě, že jezdíte v kabině dva řidiči a máte k dispozici pouze jeden notebook, můžete si zakoupit verzi Trucker pro dva (cena je 2000 Kč bez DPH a objednat ji můžete pouze přes obchodního zástupce na tel: 739 544 322)

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies