Jarní očista

27.03.2018Všechny novinky

Také je vaše auto po zimě „unavené“? Tak to si jistě zaslouží jarní servis, dokonalé umytí a třeba i vyčištění a dezinfekci interiéru. Díky kvalitní a cenově dostupné autokosmetice od www.truckmall.cz můžete začít již dnes. Kromě aplikace autokosmetiky doporučujeme jednou za čas auto detailně vyčistit například párou.

Připravte své auto na jaro

Čistý interiér vozu

Čištič interiéru zollex

Rozdíly teplot a mrazivé počasí se mohou podepsat na stavu interiéru vašeho vozidla. Zollex Čistič plastů dokonale odstraní nečistoty z plastových a vinylových povrchů. UV filtr zamezí praskání povrchů vystavených přímému slunci, antistatický účinek zase zabrání ulpívání prachu. Na textilní polstrování doporučujeme Zollex Pěnový čistič čalounění, který účinně bojuje i s velmi odolnými skvrnami. Pokud je vaše auto vybaveno koženým interiérem, je vhodné o něj pravidelně pečovat tak, aby kůže nepraskala a zůstala dlouho příjemná jak na pohled, tak na dotek. Proto je potřeba nejprve použít Zollex Čistič kůže a následně pro zachování přirozených vlastností materiálu aplikovat Zollex Kondicionér na kůži.

Mytí exteriéru a motoru auta

Není vám lhostejný stav laku auta po jízdě po nasolených cestách? Zkuste běžné mytí vylepšit Zollex Leštěnkou Diamond 3 v 1. Poskytne stabilní ochranný film proti ultrafialovému světlu, vodě, prachu a dalším nečistotám. Díky tomu získáte mnohem větší hloubku barev na povrchu a zároveň šetříte lak. Pod kapotou pomůže Zollex Čistič motorů. A co kola? Na ta přeci také nemůžeme zapomenout! K čištění nečistot použijte Zollex Alkalický čistič disků. Jeho aktivní složky účinně odstraní olej, mastnotu a brzdný prach. Pak už jen zbývá dokonalé dílo dokončit Zollex Oživovačem pneu.

Mobilní parní mytí a čištění auta

Pokud Vás šlechtění nebaví, nemáte prostory, nebo prostě celou proceduru raději svěříte odborníkům, zkuste bezkonkurenční profesionální parní čištění. Vaše auto bude dokonale umyté, lak zářivý a dekontaminovaný. Interiér detailně vyčištěný od všech nečistot, skvrn, a dokonce bakterií, virů a dalších alergenů, a to i na těžko dostupných místech. Kromě interiéru a exteriéru lze párou umýt i motor nebo  vydesinfikovat klimatizaci. Hloubkové parní čištění je vysoce účinné, desinfikuje, a navíc je i ekologické. Vyzkoušejte mytí a čištění auta párou v Praze.

Parní čištění aut

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím