Chcete chránit vaše auto i zaručit bezpečnou jízdu?

23.10.2019Všechny novinky

Chcete chránit vaše auto i zaručit bezpečnou jízdu?

Bezpečná jízda je na prvním místě. Důležitý je dobrý výhled z vozu, čisté okno bez námrazy. Jistě oceníte přípravek, který bude sloužit jako tekuté stěrače i chránit karoserii před polétavou rzí a jejímu celkovému stárnutí. Vyzkoušejte ISOKOR Nano Polisher Coating.

Přemýšlíte o tekutých stěračích a nevíte, které vybrat? ISOKOR Nano Polisher Coating nabízí nejen funkci tekutých stěračů, ale i ochranu před námrazou. Nano ochrana vytvoří neviditelnou vrstvu, na které se nebude voda zachycovat, ale krásně stéká dolů. Při rychlejší jízdě se voda z čelního skla odráží tak, že ani stěrače nebudete potřebovat. Budete mít stále čistý výhled z okna a tím bude vaše cestování bezpečnější. Naše doporučení je aplikovat ISOKOR Nano Polisher z vnější i vnitřní strany skel. A to k nejen kvůli podzimním dešťům, ale i proti námraze v zimním období. V době mrazivých dnů půjde z vnější strany jednoduše odstranit namrzlá vrstva. Ráno setřete okno i bez škrabky. Vnitřní strana okna bude chráněna proti namrzání, protože pokud by se okno zamlžilo a namrzlo, setřete jednoduše hadříkem.

V ideálním případě je praktické aplikovat na celé auto. Je vhodný na všechny pevné povrchy a na laku vytváří ochrannou vrstvu proti vodě, zachycování nečistot i tzv. polétavé rzi. Na povrchu laku se vytvoří vrstva, která nejen chrání, ale i zvyšuje lesk a zvýrazňuje barvu.

Vrstva na celém autě vydrží po dobu až dvou let. Pokud však budete aplikovat až 2x za rok, dosáhnete postupnému zvyšování ochranné vrstvy a diamantového lesku. Neviditelná vrstva s nanočásticemi se krásně propojí a bude vaše auto chránit tak, že budete mít pocit, že vaše auto vůbec nestárne.

Před aplikací nanoimpregnace je vhodné povrch připravit pomocí přírodního čisticího prostředkuISOKOR Green Cleaner Original. Tento čisticí prostředek povrch vyčistí a připraví na správné navázání nanočástic k povrchu auta.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies