Akce k programu TAGRA.eu a stahovacím zařízením

18.08.2020Všechny novinky

Dárek k nákupu TAGRA.eu

Využijte skvělé nabídky, která platí jen do konce prázdnin!

K nákupu programu pro stahování a vyhodnocení dat z tachografu TAGRA.eu, Upgrade programu i stahovacího zařízení získáte bonus až 1000 Kč. Částku 500 Kč nebo 1000 Kč Vám pošleme ve formě poukazu - slevového kódu - na nákup na eshopu Truckmall.cz.  Můžete nakoupit vše potřebné pro řidiče i svou dopravní společnost, náhradní díly na své vozy a další potřebné věci pro kamionovou přepravu.

 

Proč zvolit právě program TAGRA.eu?

Každý dopravce musí pravidelně stahovat a vyhodnocovat data z tachografů a karet řidičů. V čem je výhoda programu TAGRA.eu? Velkou výhodou pro vás je, že tento program používají všechny kontrolní orgány České republiky.  Proto tedy máte s programem TAGRA.eu zaručeno, že budete mít data vyhodnocena a archivována v souladu s aktuální legislativou. TAGRA.eu je navíc kompatibilní se všemi druhy tachografů včetně nových SMART tachografů. Ideálním řešením je výhodné balení stahovacího zařízení Download Box II S s programem TAGRA.eu, který zvolíte dle velikosti flotily, tedy počtu vozů, které pro vaši společnost jezdí.

Nemáte dostatečné znalosti v oboru?

Pokud chcete mít data vyhodnocena a mít jistotu, že máte vše správně, využijte naší služby Vyhodnocení dat. V tomto případě stačí poslat data emailem nebo automaticky pomocí dálkového stahování ze zařízení Download Box Remote. Data zpracují a vyhodnotí naši specialisté, budou je u nás archivovat a Vám zašlou pouze potřebné výstupy, které využijete právě v případě kontroly. 

 

Akce platí jen do 30. 9. 2020

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies