Zlevnili jsme respirátory

03.02.2021Všechny novinky

Na základě nařízení vlády ČR jsme snížili DPH u respirátorů FFP2 i FFP3 na nulu. Máme zájem na tom, aby byla vidět naše zodpovědnost a transparentnost pro naše zákazníky. Na našem eshopu najdete všechny druhy respirátorů, od klasických bílých respirátorů FFP2/KN95 přes černý respirátor FFP2 až po dětský respirátor FFP2 s medvídkem pandou. Pokud Vám vyhovují jednorázové roušky, naleznete na Truckmall čtyřvrstvé jednorázové roušky z prodyšného, ale virům nepropustného materiálu. Pokud dáváte přednost nanoochraně, potom budou nejlepší volbou SpurTex® VS Premium / 3vrstvá nano rouška FFP2.

Respirátor FFP2

  • Zachycuje více než 95 % virů, bakterií, prachu a jiným až do velikosti 0,6 μm
  • Doba použitelnosti až 8 hodin dle znečistění prostředí
  • čínská norma KN95 odpovídá evropské normě FFP2

 

Respirátor FFP3

  • maximální možná ochrana před zatížením znečištěným ovzduším
  • 99% ochrana před částicemi až do velikosti 0,6 μm
  • účinné vůči bakteriím, virům a jiným toxickým či karcinogenním částicím
  • použitelné 6-8 hodin dle znečištění prostředí (Projeví se zhoršenou prodyšností. Poté je třeba vyměnit za nový.)

 

Jednorázové roušky i jednorázové respirátory jsou velmi důležitou a potřebnou ochranou v současné pandemické situaci, ale nesmíme zapomínat také na hygienu rukou. Myslíme ale také na životní prostředí. Z tohoto pohledu se snažíme trochu kompenzovat problém tvoření odpadu a zatěžování životního prostředí vyšším množstvím nerecyklovatelného odpadu, který jednorázové roušky a respirátory bezpochyby představují. K hygieně rukou bychom chtěli doporučit ozkoušený a testovaný, čistě přírodní a v přírodě rozložitelný CLEANEE hygienický sprej NA RUCE. Je dostupný v malých 50 ml baleních vhodných do kapsy nebo do kabelky, v 500 ml baleních využitelných při vstupu do výdejních míst eshopů, obchodů nebo do kanceláří. V neposlední řadě i větší balení 1 L nebo 5 L, které je možné nalít do dezinfikátoru nebo do aplikátoru na tekutou dezinfekci jako náhradní náplň.

naruce

CLEANEE hygienický sprej NA RUCE splňuje normu EN 14476. Zaručuje bezoplachovou hygienu rukou bez nežádoucího vysušování a je vhodný i pro alergiky.

Díky přírodnímu hygienickému spreji na ruce CLEANEE už nebudete řešit vysušené ruce vás ani vašich blízkých.

sucheruce

Nyní ve výhodném balení respirátor FFP3 a přírodní Hygienický sprej na ruce CLEANEE

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím