Jak vybavit svou kabinu, abyste se tam cítili jako doma?

07.03.2018Všechny novinky

Víte, že můžete své auto vylepšit, abyste se tam cítili skoro "jako doma"? Existuje mnoho možností, ale základem jsou záclonky. Hodí se do kamionu i do dodávky. Při doplnění o stejně barevné koberce a další výbavu, budete mít ve svém voze jako v oblíbeném pokoji.

Záclonky do auta

Pro řidiče kamionu jsou záclonky nepostradatelnou součástí kabiny. Nejen jako clona, ale také jako dekorace.

Univerzální záclonky a bordura

Někteří volí pouze menší sadu s bambulkami nebo třásněmi. Stačí jim záclonky na boční okénka, bordura a dekorativní potah na polštářek. Tato malá sada se navěsí na 30-35 ks háčků. Malá sada je univerzální a hodí se i do dodávek.

Bordura na čelní okno je vhodná do kamionu i dodávky a instaluje se na pevno, ať už je v sadě nebo samostatně. Každá bordura je vybavena suchým zipem a jeho druhá část je z druhé strany samolepicí pro uchycení nad přední okno.

Záclonky do kamionu

Pro řidiče, kteří jsou na cestách delší dobu a potřebují soukromí a potlumení rušivého osvětlení při odpočinku, hodí se spíše velká sada záclonek s třásněmi nebo bambulkami. V sadě je závěs k posteli, který zajišťuje pohodlí. Dále široké záclonky na boční okna, které je možné roztáhnout přes celé přední okno. Bordura jako dekorace předního okna a zároveň sluneční clona, je samozřejmostí velké sady. Na celou sadu stačí použít 50 háčků dle druhu auta. Pro větší nařasení se použije o 10 háčků více.

Velká sada záclonek do kamionu

Barvy a potisky

Každý řidič má jiný vkus a výběr barev je četný. Od klasické modré nebo červené s bílými bambulkami či třášněmi, přes žluté se černým zakončením až po černou s červenými nebo žlutými bambulky nebo třásněmi.

Pro úplně vyladění lze na borduru samostatně i v sadě nažehlit nápis značky auta, buď v černé nebo v bílé barvě. U velké sady bude nápis i na závěsu nad postelí.

Barevné varianty záclonek

Další vybavení kabiny

Ideálním spojením k vyšperkování kabiny jsou potom koženkové koberce nebo koženkové potahy palubní desky, které dolaďují barvu kabiny a zvyšují komfort při řízení. Každá kabina je jiná, proto je třeba dobře vybrat správný typ koberce i potahu. V případně, že si nevíte rady se záclonkami, potahy palubní desky nebo koberečky, zavolejte na 733 785 655 a my vám s výběrem rádi poradíme.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím